+48 535 100 315
+48 535 100 316

O firmie


Jesteśmy renomowanym warsztatem samochodowym, oferującym usługi w zakresie mechaniki samochodów osobowych i dostawczych.

Naszą Matką Spółką jest znany i ceniony w całej Europie Turbo Serwis. Turbo Serwis to firma działająca na najwyższych standardach, co jest udokumentowane certyfikatem ISO 9001. 

Przejmując standardy Matki Spółki oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

Oferowana przez nas mechanika pojazdowa obejmuje auta wszelkich typów - osobowych i dostawczych. Nasz warsztat samochodowy posiada w pełni nowoczesne urządzenia naprawcze. Posiadamy cztery w pełni wyposażone stanowiska naprawcze.

Naszym atutem jest pracujący u nas zespół wyszkolonych specjalistów, dzięki którym mechanika samochodowa osiąga najwyższą jakość, a sama naprawa samochodów przebiega sprawnie i terminowo.Patron Turbo Serwis

Znana i ceniona w całej Europie firma specjalizująca się w regeneracji turbosprężarek, wtryskiwaczy i pomp Common Rail. Najwyższe standardy usług zostały udokumentowane certyfikatem ISO 9001. Doskonale wyszkolony Zespół, park najnowocześniejszych maszyn i 15 letnie doświadczenie stawia firmę wśród europejskich liderów. Miarą jej sukcesu są tysiące zadowolonych Klientów.

Nasi partnerzy